Home/Ses ve Video/PowerDVD 15
PowerDVD 15 logo
Ses ve Video / Windows XP

PowerDVD 15

Bilgisayarınızda DVD izlemek için en başarılı program. DTS ve Dolby audio desteği bulunmaktadır. DVD sürücünüzdeki DVD filminizi otomatik olarak tanıyıp çalıştıracaktır.

This program is not yet available in your selected language, so the original content is shown.

Imported archiveVersion Legacy releaseLegacy content
View legacy download
DeveloperCyberLink Corp.
LicenseDeneme
Download sizeUnknown
PlatformsWindows XP

See PowerDVD 15 in action

PowerDVD 15 screenshot 1

About PowerDVD 15

PowerDVD 15, CyberLink Corp. tarafından Windows XP için geliştirilen bir Ses ve Video uygulamasıdır. Bu katalog sayfası güncel Legacy release sürümünü takip eder; temel ürün bilgilerini, uyumluluk notlarını ve yayıncı bağlantılarını tek yerde sunar. Program; Ses ve Video alanında pratik bir araç arayan kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sunulan özellikler işletim sistemine ve kullanılan sürüme göre değişebileceğinden kurulumdan önce yayıncı sayfasındaki bilgiler kontrol edilmelidir. Listelenen lisans türü Deneme, tahmini indirme boyutu Unknown olarak görünmektedir. . Sürüm erişilebilirliği platforma, bölgeye ve cihaz mimarisine göre farklılık gösterebilir. İndirme işlemi bu sayfada belirtilen resmî yayıncı adresinden yapılmalıdır. Güncelleme veya kurulum öncesinde dosya imzasını, istenen izinleri ve sürüm notlarını kontrol edin; mevcut kurulumu değiştirmeden önce önemli verilerinizi yedekleyin.

Original source page

More information

Bilgisayarınızda DVD izlemek için en başarılı program. DTS ve Dolby audio desteği bulunmaktadır. DVD sürücünüzdeki DVD filminizi otomatik olarak tanıyıp çalıştıracaktır. PowerDVD 15 yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

>>> indir.download <<<

Comments

No comments yet. Be the first to comment.

Share your experience with this program.

Your email is not published. Comments appear after approval.