Home/Grafik ve Tasarım/Google SketchUp
Google SketchUp logo
Grafik ve Tasarım / Windows 2000/2003/XP

Google SketchUp

Bu program ile 3 boyutlu tasarım yapmanın tadına varacaksınız!Programın kullanımı çok basit, size 3 boyutlu tasarımın aslında ne kadar kolay olduğunu gösteren bu programı kullandığ

This program is not yet available in your selected language, so the original content is shown.

Imported archiveVersion Legacy releaseLegacy content
Download link unavailable
DeveloperGoogle Inc.
LicenseÜcretsiz
Download size37.3 MB
PlatformsWindows 2000/2003/XP

See Google SketchUp in action

Google SketchUp screenshot 1

About Google SketchUp

Bu program ile 3 boyutlu tasarım yapmanın tadına varacaksınız!Programın kullanımı çok basit, size 3 boyutlu tasarımın aslında ne kadar kolay olduğunu gösteren bu programı kullandığınız takdirde bir daha bırakamayacaksınız.Programın kontrolleri çok basit olduğu için kullanımı adeta çocuk oyuncağı. Üstelik artık Türkçe!Çeşitli 3 boyutlu modelleme örneklerini ve eğitimlerini de içinde barındıran bu program, şu ana dek yaşadığınız en eğlenceli ve en basit 3 boyutlu modelleme tecrübesi olacak gibi görünüyor.Çeşitli profesyonel kişilerin de bu yazılımı kullandığını düşünürsek alanında ne denli önemli bir program olduğunu tahmin edebiliriz.Programın bu son sürümü Google Earth dokularını desteklemektedir.Not: Programı kullanabilmeniz için sisteminizde .NET Framework 1.1 kurulu olmalıdır.

Original source page

More information

Bu program ile 3 boyutlu tasarım yapmanın tadına varacaksınız!

Programın kullanımı çok basit, size 3 boyutlu tasarımın aslında ne kadar kolay olduğunu gösteren bu programı kullandığınız takdirde bir daha bırakamayacaksınız.

Programın kontrolleri çok basit olduğu için kullanımı adeta çocuk oyuncağı. Üstelik artık Türkçe!

Çeşitli 3 boyutlu modelleme örneklerini ve eğitimlerini de içinde barındıran bu program, şu ana dek yaşadığınız en eğlenceli ve en basit 3 boyutlu modelleme tecrübesi olacak gibi görünüyor.

Çeşitli profesyonel kişilerin de bu yazılımı kullandığını düşünürsek alanında ne denli önemli bir program olduğunu tahmin edebiliriz.

Programın bu son sürümü Google Earth dokularını desteklemektedir.

Not: Programı kullanabilmeniz için sisteminizde .NET Framework 1.1 kurulu olmalıdır. Google SketchUp yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

Comments

No comments yet. Be the first to comment.

Share your experience with this program.

Your email is not published. Comments appear after approval.