Home/İnternet/CleanMail Home 5.6.3.1
CleanMail Home 5.6.3.1 logo
İnternet / Windows (Tümü)

CleanMail Home 5.6.3.1

CleanMail Home sayesinde maillerinizi daha ayrıntılı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Program spam mailleri engeller ve sizi rahatsız etmelerine izin vermez. Spam mailler tamam

This program is not yet available in your selected language, so the original content is shown.

Imported archiveVersion 5.6.3.1Legacy content
Download link unavailable
DeveloperByteplant Gmbh
LicenseKullanım Kısıtlamalı
Download size19.4 MB
PlatformsWindows (Tümü)

See CleanMail Home 5.6.3.1 in action

CleanMail Home 5.6.3.1 screenshot 1

About CleanMail Home 5.6.3.1

CleanMail Home sayesinde maillerinizi daha ayrıntılı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Program spam mailleri engeller ve sizi rahatsız etmelerine izin vermez. Spam mailler tamamen silinmez, istediğiniz bir klasörde toparlanır, örneğin "Gereksiz" gibi.Program ayrıca bir çok antivirüs programına entegre olarak çalışabilir. Bu sayede spam tespiti dışında mail eklerindeki içerikleri de tarayıp zararlı olup olmadığına karar verebilir. Ayrıca program ile mail raporları dökebilir, gönderenin adı,soyadı, saat, tarih, içerik, zararlı olan bölümü şeklinde görüntüleyebilirsiniz.Programın tam sürümü 39$'dır. CleanMail Home 5.6.3.1, Byteplant Gmbh tarafından Windows (Tümü) için geliştirilen bir İnternet uygulamasıdır. Bu katalog sayfası güncel 5.6.3.1 sürümünü takip eder; temel ürün bilgilerini, uyumluluk notlarını ve yayıncı bağlantılarını tek yerde sunar. Program; İnternet alanında pratik bir araç arayan kullanıcılar için hazırlanmıştır. Sunulan özellikler işletim sistemine ve kullanılan sürüme göre değişebileceğinden kurulumdan önce yayıncı sayfasındaki bilgiler kontrol edilmelidir. Listelenen lisans türü Kullanım Kısıtlamalı, tahmini indirme boyutu 19.4 MB olarak görünmektedir. . Sürüm erişilebilirliği platforma, bölgeye ve cihaz mimarisine göre farklılık gösterebilir. İndirme işlemi bu sayfada belirtilen resmî yayıncı adresinden yapılmalıdır. Güncelleme veya kurulum öncesinde dosya imzasını, istenen izinleri ve sürüm notlarını kontrol edin; mevcut kurulumu değiştirmeden önce önemli verilerinizi yedekleyin.

Original source page

More information

CleanMail Home sayesinde maillerinizi daha ayrıntılı bir şekilde kontrol edebileceksiniz. Program spam mailleri engeller ve sizi rahatsız etmelerine izin vermez. Spam mailler tamamen silinmez, istediğiniz bir klasörde toparlanır, örneğin "Gereksiz" gibi.

Program ayrıca bir çok antivirüs programına entegre olarak çalışabilir. Bu sayede spam tespiti dışında mail eklerindeki içerikleri de tarayıp zararlı olup olmadığına karar verebilir. 

Ayrıca program ile mail raporları dökebilir, gönderenin adı,soyadı, saat, tarih, içerik, zararlı olan bölümü şeklinde görüntüleyebilirsiniz.

Programın tam sürümü 39$'dır.
CleanMail Home 5.6.3.1 yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

Comments

No comments yet. Be the first to comment.

Share your experience with this program.

Your email is not published. Comments appear after approval.