Accueil/Oyun/Zoo Tycoon Demo
Zoo Tycoon Demo logo
Oyun / Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2003 R2,Windows 10,Windows XP,Windows Server 2003,Windows Vista,Windows Server 2008,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1

Zoo Tycoon Demo

Zoo Tycoon size kendi hayvanat bahçenizi oluşturma olanağı verir. Bu oyunda hem sahibi olduğunuz hayvanların hem de onları görmeye gelen ziyaretçilerin mutluluğu size bağlı. Diller

Ce programme n’est pas encore traduit dans la langue sélectionnée ; le contenu original est affiché.

Imported archiveVersion Legacy releaseLegacy content
Lien indisponible
DéveloppeurMicrosoft
LicenceDeneme
TailleUnknown
PlateformesWindows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2003 R2,Windows 10,Windows XP,Windows Server 2003,Windows Vista,Windows Server 2008,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1

Captures d’écran de Zoo Tycoon Demo

Zoo Tycoon Demo screenshot 1

À propos de Zoo Tycoon Demo

Zoo Tycoon size kendi hayvanat bahçenizi oluşturma olanağı verir. Bu oyunda hem sahibi olduğunuz hayvanların hem de onları görmeye gelen ziyaretçilerin mutluluğu size bağlı. Dillere destan bir hayvanat bahçesi inşa edebilmenize için gereken her türlü ekipmana sahipsiniz. Tabi ki oyunda, hayvanat bahçenizi oluştururken kullanabileceğiniz şempanzeler, develer ve kaplanlar dahil 40'tan fazla hayvan türü de bulunuyor. Oyunun bu demo sürümü birkaç eğitim senaryosu ve çeşitli malzemelerin yanı sıra ceylan, zürafa, Afrika aslanı ve Bengal kaplanı gibi dört hayvanı kullanarak sıfırdan bir hayvanat bahçesi inşa edebileceğiniz bir serbest oyun haritası içerir.

Page source d’origine

Plus d’informations

Zoo Tycoon size kendi hayvanat bahçenizi oluşturma olanağı verir. Bu oyunda hem sahibi olduğunuz hayvanların hem de onları görmeye gelen ziyaretçilerin mutluluğu size bağlı. Dillere destan bir hayvanat bahçesi inşa edebilmenize için gereken her türlü ekipmana sahipsiniz. Tabi ki oyunda, hayvanat bahçenizi oluştururken kullanabileceğiniz şempanzeler, develer ve kaplanlar dahil 40'tan fazla hayvan türü de bulunuyor.

Oyunun bu demo sürümü birkaç eğitim senaryosu ve çeşitli malzemelerin yanı sıra ceylan, zürafa, Afrika aslanı ve Bengal kaplanı gibi dört hayvanı kullanarak sıfırdan bir hayvanat bahçesi inşa edebileceğiniz bir serbest oyun haritası içerir.

Zoo Tycoon Demo yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

Commentaires

Aucun commentaire pour le moment.

Partagez votre expérience avec ce logiciel.

Votre adresse e-mail n’est pas publiée. Les commentaires sont modérés.