Accueil/Oyun/Armored Fist
Armored Fist logo
Oyun / Windows

Armored Fist

1994'de piyasaya çıkan Armored Fist oyununun devamı niteliğindeki Armored Fist 2 oyunu size Amerikan ordusunun günümüzde kullandığı son teknoloji zırhlı kara araçlardan biri olan M

Ce programme n’est pas encore traduit dans la langue sélectionnée ; le contenu original est affiché.

Imported archiveVersion Legacy releaseLegacy content
Lien indisponible
DéveloppeurNovaLogic
LicenceUnknown
TailleUnknown
PlateformesWindows

Captures d’écran de Armored Fist

Armored Fist screenshot 1

À propos de Armored Fist

1994'de piyasaya çıkan Armored Fist oyununun devamı niteliğindeki Armored Fist 2 oyunu size Amerikan ordusunun günümüzde kullandığı son teknoloji zırhlı kara araçlardan biri olan M1A2 Abrams tanklarını kumanda etme şansı veriyor. Bir harekat (campaign) ve bir görev (mission) seçin; sonra da gidin ve savaşın! Düşmanlarına korku salan bu zırhlı canavarların kumandanı olarak; Rus T-80 savaş tankları, BMP askeri taşıyıcıları, Hind helikopterleri ve SU-25 Frogfoot havadan karaya saldırı jetleri gibi ölüm saçan ve gerçek dünyada var olan araçlara karşı savaşırken istediğiniz tanktan istediğinize, istediğiniz konuma geçiş yapabilirsiniz. Düşman üslerini ele geçirin, hava ve kara hedeflerinin peşine düşün ve diğer ülkelerin toprakları işgal ederken kendinizinkileri de koruyun! NovaLogic'in tescilli oyun motorunun ortaya koyduğu panoramik grafikler, oyunda inanılmaz bir geçeklik duygusu sağlamaktadır ve Dolby SurroundSound müzik ve ses klipleri sizi tamamen Armored Fist 2 oyununun içine çekecektir.

Page source d’origine

Plus d’informations

1994'de piyasaya çıkan Armored Fist oyununun devamı niteliğindeki Armored Fist 2 oyunu size Amerikan ordusunun günümüzde kullandığı son teknoloji zırhlı kara araçlardan biri olan M1A2 Abrams tanklarını kumanda etme şansı veriyor.

Bir harekat (campaign) ve bir görev (mission) seçin; sonra da gidin ve savaşın! Düşmanlarına korku salan bu zırhlı canavarların kumandanı olarak; Rus T-80 savaş tankları, BMP askeri taşıyıcıları, Hind helikopterleri ve SU-25 Frogfoot havadan karaya saldırı jetleri gibi ölüm saçan ve gerçek dünyada var olan araçlara karşı savaşırken istediğiniz tanktan istediğinize, istediğiniz konuma geçiş yapabilirsiniz. Düşman üslerini ele geçirin, hava ve kara hedeflerinin peşine düşün ve diğer ülkelerin toprakları işgal ederken kendinizinkileri de koruyun!

NovaLogic'in tescilli oyun motorunun ortaya koyduğu panoramik grafikler, oyunda inanılmaz bir geçeklik duygusu sağlamaktadır ve Dolby SurroundSound müzik ve ses klipleri sizi tamamen Armored Fist 2 oyununun içine çekecektir.

Armored Fist yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

Commentaires

Aucun commentaire pour le moment.

Partagez votre expérience avec ce logiciel.

Votre adresse e-mail n’est pas publiée. Les commentaires sont modérés.