Inicio/Yedekleme / Kurtarma/Create Synchronicity 6.0
Create Synchronicity 6.0 logo
Yedekleme / Kurtarma / Windows XP

Create Synchronicity 6.0

Create Synchronicity - Özgür Yedekleme ve Senkronizasyon Yazılımı Create Synchronicity, birçok dil desteği olan güçlü, küçük, açık kodlu ve ücretsiz bir veri yedekleme ve senkroniz

Este programa aún no está traducido al idioma seleccionado; se muestra el contenido original.

Imported archiveVersión 6.0Legacy content
Ver descarga archivada
DesarrolladorClément Pit--Claudel
LicenciaÜcretsiz
TamañoUnknown
PlataformasWindows XP

Capturas de Create Synchronicity 6.0

Create Synchronicity 6.0 screenshot 1

Acerca de Create Synchronicity 6.0

Create Synchronicity - Özgür Yedekleme ve Senkronizasyon Yazılımı Create Synchronicity, birçok dil desteği olan güçlü, küçük, açık kodlu ve ücretsiz bir veri yedekleme ve senkronizasyon programıdır. Program, önemli dosyalarınızı korur ve bilgilerinizi güncel tutar. Belgelerinizi, resimlerinizi, müziklerinizi ve videolarınızı USB diskinizle ya da yedekleme sürücünüzle yedekleyip, sürekli güncel tutabilirsiniz. Hangi klasörlerinizin hangi sıklıkla yedekleneceğini program arayüzüyle kolaylıkla yapabilirsiniz. Harici depolama araçları ve oynatıcıların sürücü harflerini bile bilmenize gerek yok. Adres satırına "IPOD"/Music ya da "MY USB"/Belgeler şeklinde girmeniz yeterli.

Página de origen

Más información

Create Synchronicity - Özgür Yedekleme ve Senkronizasyon Yazılımı Create Synchronicity, birçok dil desteği olan güçlü, küçük, açık kodlu ve ücretsiz bir veri yedekleme ve senkronizasyon programıdır. Program, önemli dosyalarınızı korur ve bilgilerinizi güncel tutar. Belgelerinizi, resimlerinizi, müziklerinizi ve videolarınızı USB diskinizle ya da yedekleme sürücünüzle yedekleyip, sürekli güncel tutabilirsiniz. Hangi klasörlerinizin hangi sıklıkla yedekleneceğini program arayüzüyle kolaylıkla yapabilirsiniz. Harici depolama araçları ve oynatıcıların sürücü harflerini bile bilmenize gerek yok. Adres satırına "IPOD"/Music ya da "MY USB"/Belgeler şeklinde girmeniz yeterli.

Create Synchronicity 6.0 yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

>>> indir.download <<<

Comentarios

Todavía no hay comentarios.

Comparte tu experiencia con este programa.

Tu correo no se publica. Los comentarios aparecen tras su aprobación.