Startseite/macOS/Stellar Phoenix Video Repair
Stellar Phoenix Video Repair logo
macOS / macOS

Stellar Phoenix Video Repair

Stellar Phoenix Video Repair; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan hasarlı video dosyalarınızı onarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir hasarlı video kurta

Dieses Programm ist noch nicht in der ausgewählten Sprache verfügbar; daher wird der Originalinhalt angezeigt.

Imported archiveVersion Legacy releaseLegacy content
Archivierten Download ansehen
EntwicklerUnknown
LizenzDeneme Sürümü -
Dateigröße7.49 MB
PlattformenmacOS

Stellar Phoenix Video Repair Screenshots

Stellar Phoenix Video Repair screenshot 1

Über Stellar Phoenix Video Repair

Stellar Phoenix Video Repair; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan hasarlı video dosyalarınızı onarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir hasarlı video kurtarma yazılımıdır. MOV video dosyası dahil olmak üzere hemen hemen tüm video formatları için onarım desteği sunan yazılım ile QuickTime oynatıcı ile oynatamadığınız hasarlı videolarınızı kolayca onarabilirsiniz. Ayrıca yazılımda bulunan çoklu işlem desteği sayesinde, aynı anda birden fazla video dosyası üzerinde onarım işlemi yapabilirsiniz. MP4, MOV, 3GP, M4V, M4A, 3G2 ve F4V gibi video dosyalarına destek sunan yazılım sabit diskler, hafıza kartları ve diğer medya depolama araçlarında bulunan videolarınız için de onarım desteğine sahiptir. Stellar Phoenix Video Repair indir

Ursprüngliche Quellseite

Weitere Informationen

Stellar Phoenix Video Repair; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan hasarlı video dosyalarınızı onarmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir hasarlı video kurtarma yazılımıdır.

MOV video dosyası dahil olmak üzere hemen hemen tüm video formatları için onarım desteği sunan yazılım ile QuickTime oynatıcı ile oynatamadığınız hasarlı videolarınızı kolayca onarabilirsiniz. Ayrıca yazılımda bulunan çoklu işlem desteği sayesinde, aynı anda birden fazla video dosyası üzerinde onarım işlemi yapabilirsiniz.

MP4, MOV, 3GP, M4V, M4A, 3G2 ve F4V gibi video dosyalarına destek sunan yazılım sabit diskler, hafıza kartları ve diğer medya depolama araçlarında bulunan videolarınız için de onarım desteğine sahiptir.


Stellar Phoenix Video Repair indir
Stellar Phoenix Video Repair yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

>>> indir.download <<<

Kommentare

Noch keine Kommentare vorhanden.

Teile deine Erfahrung mit diesem Programm.

Deine E-Mail wird nicht veröffentlicht. Kommentare werden geprüft.