الرئيسية/Win Phone/Messaging Skype Beta
Messaging Skype Beta logo
Win Phone / Windows

Messaging Skype Beta

Messaging Skype Beta, farklı işletim sistemi veya bilgisayarlar' da kullanılan skype adreslerine erişim sağlayarak iletişim kurma seçeneği sunulmaktadır. Sosyal ortamlarda en hızlı

هذا البرنامج غير مترجم بعد إلى اللغة المحددة، لذلك يُعرض المحتوى الأصلي.

Imported archiveالإصدار Legacy releaseLegacy content
عرض رابط التنزيل المؤرشف
المطورUnknown
الترخيصÜcretsiz
حجم الملف24.7 MB
المنصاتWindows

لقطات شاشة Messaging Skype Beta

Messaging Skype Beta screenshot 1

حول Messaging Skype Beta

Messaging Skype Beta, farklı işletim sistemi veya bilgisayarlar' da kullanılan skype adreslerine erişim sağlayarak iletişim kurma seçeneği sunulmaktadır. Sosyal ortamlarda en hızlı etkileşim kurma ve iletişim kurarak farklı seçenekler ile görüşme imkanı sunan bir iletişim ağıdır. Android, iOs ve Bilgisayar ortamlarında kullanılan skype adreslerine ulaşım sağlayarak mesajlaşma, görüntülü koruşma ve farklı çağrı seçenekleri ile iletişim kurma seçeneği sunmaktadır. Windiws mobile işletim sistemli mobil kullanıcılar için ideal ortam sağlanmaktadır. Skype adreslerine bağlanma, içerikleri aktif ederek hızlı bir şekilde giriş yapma imkanı sunulmaktadır. Skype sorunları ile karşılaşmadan mobil içerisinde kullanma yetkisi sunarak kişilerin hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlamaktadır. İş ortamlarının başarılı iletişim ağı olan Skype için her ortamdan erişme yetkisi tanınmıştır. İnternet bağlantısı ile kullanımı kolaylaştıran mükemmel bir uygulamadır. Messaging Skype Beta indir

صفحة المصدر الأصلية

معلومات إضافية

Messaging Skype Beta, farklı işletim sistemi veya bilgisayarlar' da kullanılan skype adreslerine erişim sağlayarak iletişim kurma seçeneği sunulmaktadır.

Sosyal ortamlarda en hızlı etkileşim kurma ve iletişim kurarak farklı seçenekler ile görüşme imkanı sunan bir iletişim ağıdır. Android, iOs ve Bilgisayar ortamlarında kullanılan skype adreslerine ulaşım sağlayarak mesajlaşma, görüntülü koruşma ve farklı çağrı seçenekleri ile iletişim kurma seçeneği sunmaktadır. Windiws mobile işletim sistemli mobil kullanıcılar için ideal ortam sağlanmaktadır.

Skype adreslerine bağlanma, içerikleri aktif ederek hızlı bir şekilde giriş yapma imkanı sunulmaktadır. Skype sorunları ile karşılaşmadan mobil içerisinde kullanma yetkisi sunarak kişilerin hızlı bir şekilde iletişim kurmasını sağlamaktadır. İş ortamlarının başarılı iletişim ağı olan Skype için her ortamdan erişme yetkisi tanınmıştır. İnternet bağlantısı ile kullanımı kolaylaştıran mükemmel bir uygulamadır.


Messaging Skype Beta indir
Messaging Skype Beta yazılımını hemen indirmek için aşağıdaki indir.download bağlantısını tıklayınız.

>>> indir.download <<<

التعليقات

لا توجد تعليقات بعد.

شارك تجربتك مع هذا البرنامج.

لن يظهر بريدك الإلكتروني. تظهر التعليقات بعد الموافقة.